صفر تا صد اجاره ظرف و ظروف

نام ظروف کرایه یا همان ظرفچی قدیم بواسطه اجاره دادن ظروف روی این صنف قرار گرفت. امکان اجاره دادن انواع ظروف بود که موجب به وجود آمدن این نیاز در بین اصناف برای ارائه این خدمات گردید.هم اکنون خدمات مجالس تفرشی به واسطه داشتن مشتری های خاص و مشکل پسند مجبور گردید به روزترین ظروف چینی موجود در بازار را جهت ارئه به مشتریان خود در اختیار بگیرد.این ظروف چینی شامل بشقاب غذا با ابعاد مختلف ، بشقاب خوراک خوری ، پیش دستی میوه خوری، پیش دستی شیرینی خوری، کاسه دسر ، کاسه سوپ، قندان چینی ، سس خوری ، آبلیموخوری، حلقه دستمال سفره ، فنجان و نعلبکی ،قندان ، سرویس چای خوری ، سرویس صبحانه خوری ، سرویس چینی کامل افطار و.... میگردد که همه این اقلام در تعداد های بالا قابل ارائه و قابل اجاره  و کرایه می باشد کافی است فقط با تشریفات تفرشی تماس بگیرید.

ظروف سیلور و نقره
از ظروف چینی که بگذریم اجاره سینی ها نقره و استیل نیز مقدور میباشد.انواع سینی های آبکاری نقره و سینی ها جهت سرو غذا در اشکال و ابعاد مختلف سینی سرو بره ، سینی سیلور سرو ماهی ، سیلور رولتی جهت سرو جوجه کباب ، ظروف سیلور خورش، پیرکس و فاندو ها و..... همه و همه جهت هرچه زیباتر شدن سفره و میزشام از طرف ظروف کرایه تفرشی ارائه میگردد.

 

ظروف شف اندیش چیست ؟
شف اندیش به چه معناست ؟

در آنالیز شف اندیش به کلمه شف+اند+دیش برخورد میکنیم شف به معنی آشپز ، اند به معنی و ، دیش به معنی بشقاب  یعنی آشپز و بشقاب .

به ظروف در داربزرگی اتلاق میگردد که از دو مخزن مربوط به غذا و مخزن آب و یک یا2 مشعل که معمولا با پنبه و الکل روشن میشوند گفته میشود.
در مخزن غذا که بالای مخزن آب قرار میگردد غذا ریخته و مشعل هایی را که  زیر مخزن آب قرار میگیرد را روشن میکنیم  و غذا بوسیله بخار اب و هم چنین بسته شدن درب روی غذا ساعت ها  و تا مادامی که آتش دانها روشن میباشند غذا بدون آنکه بسوزند داغ نگه میدارند چون غذا با بخار آب گرم میشود نه شعله ی مستقیم .

در ظروف کرایه تفرشی در انواع شف اندیش با اشکال مختلف (شف اندیش بیضی، شف اندیش مستطیل ،شف اندیش گرد ، شف اندیش درب متحرک و پیرکس و...) با کیفیت بالا استفاده میگردد هرچقدر میزان براقیت و تمیزی شف اندیش ها بیشتر باشد محتویات آن نیز اشتهای بیشتری را تحریک خواهد کرد.


دیس پنسر یا مخزن سرو نوشیدنی گرم

اگر بخواهیم برای سرو نوشیدنی گرم در یک مراسم از ظرفی استفاده میکنیم که شیک باشد و نیازی به برق یا گاز نداشته باشد میتوانیم از این ظرف استفاده میکنیم. ظروف کرایه تفرشی می تواند دیس پنسر اجاره ای در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد که مهمانی و مراسم هایشان را به بهترین شکل آن مزین نماید.

 

سماور برقی و سماورگازی

جهت جوش آوردن آب برای سرو چای که یکی از پر کاربردترین ها در پذیرایی های ایرانی میباشد و هم چنین سرو قهوه آماده یا کافی میکس نیاز به اجاره ، سماور برقی یا سماور گازی داریم که خدمات مجالس تفرشی سماور های برقی و گازی در ابعاد و اندازه های مختلف موجود دارد.

 

کلمن های آب
جهت نگهداری یخ با نوشیدنی های خنک در فصول گرم سال یا دیگر فصول نیاز به کلمنهای بزرگ است که کلمنهای بزرگ و کوچک استوانه و مکعب جهت کرایه در انبار تشریفات تفرشی موجود است.

 

آبسردکن

اجاره آبسردکن جهت کارهای نمایشگاهی جزء لوازم است که معمولا افراد از آن بی خبر هستند و فکر میکنند نمیشود  لوازمی مثل آبسردکن هایی که قابلیت تهیه آب جوش و آب ولرم را دارد کرایه کنند.
دوستان به شما  مژده  می دهیم ظروف کرایه تفرشی آماده ارائه اجاره آبسردکن ایستاده و اداری ونمایشگاهی به شما عزیزان میباشد.

 

شف سرو شربتبت

بعضی از دوستان به این محصول نام کلمن شیشه ای را نیز داده اند. شف سرو شربت با نوشیدنی سرد در واقع در دونمونه تک مخزن یا دو مخزن با پایه استیل و بدنه شیشه ای یا تلغی با شیر اهرمی و مخزن یخ تشکیل شده است که این مخزن یخ در داخل مایع شربت قرار میگیرد، یخ را داخل این استوانه میریزند که باعث میشود درصورت  آب شدن یخ  ها دیگر آب یخ با مایع بیرون استوانه استیل مخلوط نشده تا طعم شربت عوض شود.
ضمن اینکه استفاده از این  شف های سرو شربت موجب تشکیل شدن محل سرو نوشیدنی سرد میگردد.