تشریفات مجالس > تهیه غذا > لیست منو ها بدون خدمات دیگر > نوشیدنی

نوشیدنی-چای-نسکافه-آب میوه طبیعی

نوشیدنی-چای-نسکافه-آب میوه طبیعی

آب میوه طبیعی :

برای بالا بردن سطح مراسم عروسی بجای سرو شربت از آبمیوه طبیعی که هم گوارا وهم دارای طعم و انرژی فراوانی است پذیرایی می شود . آبمیوه های طبیعی تشریفات تفرشی با بهترین کیفیت از میوه های سالم و کاملا طبیعی تهیه می شود و به صورت نامحدود از شروع تا پایان مراسم هم بصورت شات (نفر به نفر ) وهم در صورت مراجعه میهمان به بار کافی شاپ پذیرایی انجام می گیرد .

چای:

چای امروزه در فرهنگ ما ایرانیان جایگاه ویژه ای یافته است بنحوی که نخستین متاعی که در مهمانی و عروسی ها مورد استفاده قرار می گیرد. چای امروزه جزء لاینفک زندگی همه اقوام ایرانی است ، تشریفات تفرشی با هماهنگی های از قبل تعیین شده با میزبان چای را بصورت شات ( نفر به نفر ) یا در چایخانه سنتی سرو می کند 

نسکافه:

نسکافه یا همان قهوه فوری یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در سراسر جهان است که فواید سودمندی از جمله آرامش از سردرد ، احساس سر زندگی و پس راندن خواب آلودگی را دارد. در یک تحقیق در ایتالیا تعدادی پسر و دختر در کنار افراد حاضر شده و به آنها سلام می کنند اما مخاطب نه تنها پاسخی به سلام آنها نمی دهد بلکه در نمونه هایی صحنه را ترک می کنند در نهایت همان بازیگران این بار با دو فنجان نسکافه به سراغ مخاطب خود می روند و در عین ناباوری رفتار آنها کاملا تغییر کرده و با رویی خوب و خوش توسط مخاطبین پذیرفته می شوند. تشریفات تفرشی با استقرار بار کافی شاپ گرم قهوه ، نسکافه ، کاپوچینو و . . . بعداز یک روز کاری و تنش های رانندگی در رسیدن به مکان مراسم از میهمانان گرامی پذیرایی می کند.

نوشیدنی, نسکافه, چای, آب میوه طبیعی, نوشابه