ظروف کرایه

ظروف کرایه

تقریبا برای همه افراد پیش آمده که در شرف تدارک مراسم و مهمانی باشند. برگزاری مراسم مختلف چه مراسم شاد و چه مراسم مذهبی و یا برگزاری مراسم ختم و ترحیم به تشریفات نیاز دارد تا بتوان به بهترین نحو مراسم را برگزار کرد.

یکی از مهم ترین مراحلی که در برگزاری مراسم های مختلف باید به آن توجه کرد، استفاده از ظروف مناسب برای مهمانی می باشد. با توجه به این که معمولا مهمانان های بسیاری در مراسم ها حضور دارند، تامین ظرف جزو دغدغه اصلی برگزار کنندگان مراسم می باشد.

معمولا مهمان های بسیاری در مراسم ها حضور دارند و تامین 200 و یا بیشتر از این تعداد ظرف به سادگی امکان پذیر نیست. ظروف کرایه می تواند پیشنهاد بسیار خوبی باشد و نیاز نیست تا به فکر خرید ظروف زیاد و یا استفاده از ظروف شخصی خود باشید.

خدمات مجلس- ظروف کرایه تفرشی

معمولا برای مهمانی های مختلف، ظروف چینی از قبیل میوه خوری، غذاخوری، کارد و چنگال نیاز است تا بتوان از مهمانان پذیرایی کرد. مسلما ظروف شخصی موجود در منازل برای تعداد مهمانان مراسم های بزرگ کافی نمی باشد، قرض گرفتن ظرف از آشنایان هم معمولا کار درستی نیست چرا که ممکن است ظروف حین استفاده بشکند.

از طرفی خرید ظروف به تعداد بالا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، بنابراین بهترین راهی که برای تامین ظروف مراسم مختلف وجود دارد، استفاده از ظروف کرایه است.

زادگاه ظروف چینی

زادگاه اصلی ظروف چینی  کشور چین است که  هزاران سال پیش صنعت ساخت ظروف چینی از چین به سایر کشورها صادرگردید. در ایران نیز سابقه ساخت ظروف سفالینه و  آبگینه در شهر یزد و کرمان به حدود 7 هزار سال پیش بر میگردد و امروزه نیز در استانهای گیلان و قزوین واحد های تولیدی فعالی وجود دارد که ظروف چینی با کیفیت تولید می کنند.

در واقع ابتدایی ترین ظروف ساخته شده توسط بشر از طریق حفاریهای انجام شده و تحقیقات بعمل آمده  مشخص شد  زمانیکه  انسان عصر نوسنگی  برای نوشیدن آب مجبور می شد با ترکیب آب و خاک، گل درست کند و با ساخت ظروف گلی و خشک کردن در مقابل نور خورشید به نیاز های اولیه خود جامه عمل بپوشاند. اما همچنان برای انسان پیشرفته هنوز این مساله حل نشده است که انسان های گذشته گلی که برای ساخت ظروف ایجاد می کردند، با چه مواد مخلوط می کردند که تا هزاران سال این ظروف پا برجا مانده اند.

انسانهای دورانهای گذشته برای مراسمها و مجالس پادشاهان بهترین و زیباترین ظروف را تولید می کردند. صنعتگران برای تولید ظروف های مجلل دست به ابتکارات منحصر به فردی می زدند که آثار به جا مانده از دورانهای گذشته هنوز زیبا و جذاب هستند. امروزه نیز بشر به بالا ترین حد کیفیت و تنوع در زمینه تولید انواع ظروف با استفاده از تکنولوژی و شیوه های مدرن دست پیدا کرده است.

تفرشی-ظروف کرایه

مزایای استفاده از ظروف کرایه:

  • استفاده از ظروف کرایه برای مهمانی ها می تواند دست شما را برای پذیرایی از مهمانان باز نگه دارد و شما با خیال راحت هر تعداد مهمانی که در نظر دارید را دعوت کنید، زیرا محدودیتی در تامین ظروف میوه خوری، کارد و چنگال و .. نخواهید داشت.
  • شما می توانید هر مدل ظرفی را که مدنظرتان است برای مهمانی خود سفارش دهید. متصدیان سفارش معمولا شما را راهنمایی می کنند و شما می توانید با توجه به سلیقه خود از ظروف کرایه چینی، ظروف کرایه ملامین و یا ظروف کرایه آرکوپال برای مهمانی های خود استفاده کنید.
  • استفاده از ظروف کرایه به مراسم شما ظاهر بسیار خوبی نیز می بخشد. استفاده از ظروف کرایه یکدست و مرتب می تواند حس خوبی در مهمان ها القا کند و نشان دهنده توجه و اهمیت شما به مهمانان باشد.

  • یکی از مهم ترین دغدغه ها در مهمانی ها، شست و شوی ظروف پس از تمام شدن مراسم می باشد، این کار بسیار سخت و طاقت فرساست و زمان زیادی نیاز دارد تا تمامی آن ها شسته شود، استفاده از ظروف کرایه می تواند این نگرانی را برطرف کند.
  • یکی از مسائلی که بیشتر برای خانم ها نگران کننده می باشد، شکسته شدن ظروف یکدست و ناقص شدن سرویس ظروف شخصی آن ها است. ممکن است در صورت استفاده از ظروف شخصی خود در مهمانی، ظروف شما دچار آسیب شود و این مسلما ناراحتی شما را در پی خواهد داشت، با استفاده از ظروف کرایه دیگر نگران این مسئله نخواهید بود و در صورت خسارت دیدن ظروف کرایه، می توان مبلغ خسارت را پرداخت کرد.
  • اما مهمترین مزیتی که استفاده از ظروف کرایه به همراه دارد این است که با وجود ظروف کرایه، دیگر نیاز نیست تا از ظروف یکبارمصرف استفاده کنید. ظروف یکبار مصرف چه فویل باشد و چه پلاستیکی، مضرات بسیاری را به همراه دارد و ممکن است پس از ریختن غذا در این ظروف، دمای آن ها به بالاترین درجه برسد و مواد سرطانزای آن ها در دمای بالا آزاد شود که این خود، به سلامتی افراد آسیب جدی خواهد رساند. به همین دلیل ظروف کرایه می تواند جایگزین بسیار خوبی برای ظروف پلاستیکی نیز باشد و با استفاده از آن ها بتوان از مهمانان پذیرایی کرد. از آن جایی که تولید پلاستیک برای محیط زیست نیز می تواند مضر باشد و تجزیه آن در طبیعت بسیار زمان بر است، توصیه می شود که در مراسم ها از ظروف شکستنی به جای ظروف پلاستیکی استفاده شود.

نکاتی که در هنگام کرایه ظروف باید به آن دقت کرد؟

اگر قصد استفاده از ظروف کرایه برای مهمانی و مراسم خود دارید، بهتر است به نکات مهمی توجه کنید. یکی از این نکات قیمت آن است. با توجه به این که ظروف کرایه می تواند دارای مدل های مختلفی باشد، مسلما قیمت های متفاوتی نیز برای آن ها در نظر گرفته می شود.

ظروف کرایه

در هنگام کرایه ظروف معمولا لیستی را در اختیار شما قرار می دهند در این لیست اطلاعاتی درباره مدل ظروف کرایه، نوع کاربری ظروف کرایه و قیمت آن وجود دارد و شما با توجه به این نکات می توانید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. نکته بسیار خوبی که درباره ظروف کرایه وجود دارد این است که شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت های مختلف نسبت به کرایه ظروف مورد نظر خود اقدام کنید و ضمن بررسی لیست قیمت ها، تصاویر ظروف کرایه و محصولات مختلف را مشاهده کنید و به سلیقه خود یکی را انتخاب نمایید.

نکته دومی که در هنگام استفاده از ظروف کرایه باید به آن توجه کنید، انتخاب ظروف متناسب با تعداد مهمان ها است. معمولا ظروف مختلفی در مراسم ها استفاده می شود، مثلا در جشن تولد بیشتر به سرویس میوه خوری نیاز دارید. بهتر است که لیست مهمانان خود را تهیه کنید و با توجه به تخمین دقیق مهمانانتان نسبت به کرایه ظروف اقدام کنید.

البته پیشنهاد می شود در هنگام انتخاب ظروف کرایه مناسب کمی بیشتر از عدد مهمانان ظرف کرایه کنید تا مشکلی در پذیرایی شما به وجود نیاید.

نکته بعدی که توجه به آن بسیار مهم است، انتخاب ظروف متناسب با نوع مهمانی می باشد. مسلما در مراسم ترحیم و ختم نیاز است تا از ظروف ساده و رسمی استفاده شود اما در مراسم شادی و عروسی می توانید در انتخاب ظروف خود تنوع بیشتری به خرج بدهید و از ظروف رنگارنگ و شادتری استفاده کنید تا هم سفره و میز زیبا و رنگارنگی داشته باشید و هم روحیه مهمانان با دیدن ظروف رنگارنگ و طرحدار شادتر خواهد شد. البته که چیدن غذاها در ظروف رنگی و روشن می تواند بسیار جلب توجه کند.

تشریفات تفرشی-ظروف کرایه

هنگام ثبت سفارش ظروف کرایه حتما متصدیان را از نیازهای خود آگاه کنید. معمولا از هر نوع ظرف مدل، رنگ و اندازه های مختلفی وجود دارد، بهتر است که محصولات مورد نیاز خود را به صورت کاملا دقیق و جزئی به سفارش گیرندگان توضیح دهید تا هنگام دریافت ظروف کرایه دچار مشکل نشوید.

اگر چه سفارش اینترنتی ظروف کرایه کم خطا تر است اما بهتر است که برای جلوگیری از پیش آمدن مشکلاتی از این قبیل، در هنگام ثبت سفارش، جزئیات را از قلم نیندازید و حتما بازگو کنید.

ظروف کرایه معمولا توسط ماشین های مخصوص شرکت حمل شده و به دست میزبان می رسد، برای این که ظروف خود را به موقع دریافت کنید، بهتر است که از چند روز قبل و یا حداقل یک روز قبل از شروع مراسم خود، نسبت به کرایه ظروف اقدام کنید.

از آن جا که اجاره ظروف کرایه یکی از مهم ترین بخش های هر مهمانی و مراسم است بهتر است تا این کار را با حوصله و از چند روز قبل انجام دهید تا درست در زمان شروع مراسم ظروف کرایه را تحویل گرفته باشید.

به این مسئله توجه داشته باشید که ممکن است در مسیر برای ماشین حمل و نقل ظروف کرایه مشکلی پیش آید و ظروف دیرتر به دست شما برسد و برنامه ریزی شما برای برگزاری مهمانی بهم بخورد و باعث ناراحتیتان شود، پس بهتر است که همه این نکات را در نظر بگیرید تا در لحظات شروع مهمانی دغدغه ای برای پذیرایی از مهمانان نداشته باشید.

البته دریافت ظروف کرایه زودتر از مهمانی هم می تواند نکته مثبت دیگری داشته باشید چرا که می توانید آن ها را به خوبی بررسی کنید و در هنگام چیدن برای شفاف تر نشان دادنشان، آن ها را با یک دستمال نم دار پاک کنید.

معمولا در ایام خاصی مانند اعیاد و مراسم های مذهبی و یا تعطیلات آخر هفته میزان تقاضا برای کرایه ظروف بیشتر از سایر ایام سال است و به همین دلیل ممکن است در تامین آن دچار مشکل شوید.

بنابراین توصیه می شود اگر می خواهید که ظروف کرایه شما مقرون به صرفه تر باشد و به راحتی بتوانید سفارش خود را ثبت کنید، این کار را به لحظات آخر موکول نکنید.

موسسات و ارائه دهنده تشریفات مجالس بسیاری در تهران وجود دارد که می توانید از خدمات آن ها استفاده کنید یکی از بهترین گروه های ارائه دهنده خدمات مجالس، تشریفات تفرشی است که می توانید با اعتماد کامل از محصولات آن ها استفاده کنید. این مجموعه ظروفی شکیل و مجلسی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات مجلس تفرشی-ظروف کرایه

این موسسه با دارا بودن انواع مختلفی از ظروف و خدمات متنوعی مانند کرایه میز و صندلی آماده ارائه خدمات به مشتریان است تا بتوانند مجالس و مراسم خود را به بهترین شکل ممکن برگزار نمایند.

با تشریفات تفرشی می توانید از بهترین و لوکس ترین خدمات مجالس در شهر تهران بهره مند شوید. این مجموعه همچنین در زمینه بادکنک آرایی، گل آرایی، فیلم و عکس، میزیادبود، موزیک، آتش بازی، تهیه غذا و ... فعالیت می کند.

 

 

 

 

ظروف, کرایه, لوازم