ظروف و لوازم

ظروف و لوازم

ظروف و لوازم برای مهمانی یکی دیگر از بخش های مهم مهمانی است که باید از بهترینهای آن استفاده کرد
ظروف های چینی انواع و مدل های مختلفی دارد که از وی آی پی شروع میشود تا به ظروف های ضعیف تر میرسد
ظروف وی آی پی مانند ظروف اسکار و بورسیدا که یکی از بهترین سرویس های چینی است که اکثرا از همین سرویس برای مهمانی و جشن های خود استفاده میکنند ظروف چهارگوش لیونا که سرویس معمولی تر است وظروف مربعی که در  پنج رنگ مختلف در رنگهای زرد- قرمز-نارنجی-سبز-کالباسی- موجود است که بیشتر مورد استفاده کسایی قرار میگیرد که تم تولد خاصی دارند یا مراسم نامزدی برای مثال تم رنگ زرد است و و میتوانند از سرویس زرد استفاده کنند. ظروف گرد طرح دار هم قدیمی تر هستند که برای کسایی مناسب است که تعداد بالا میخواهند و برای همایش ها یا مراسم های بزرگ  مناسب است.
قسمت دیگر از لوازم میز شام است که میتوان هم از سینی های راجرز که مستطیل و بیضی و گرد دارد و میتوان زیر همه ی سینی هارا وارمر قرار داد که غذا گرم بموند و سرد نشود که بیشتر برای غذاهای برنجی و کباب و جوجه مناسب است و یا میتوان از شف اندیش استفاده کرد که بهترین گرمکن برای غذا است زیرا زیر آن مخزنی وجود دارد که داخل آن را آب میریزند و زیر آن مخزن آب با پنبه و الکل روشن میشود و باعث میشود غذا طی ساعات مراسم با بخار آب گرم بماند .
و از انواع قدح ها برای سالاد و آش و دسر میتوانیم استفاده کنیم و از پایه قدح برای زیر آن استفاده کنند که از سطح میز بالا بیاید و زیبایی بیشتر به میز بدهد.
و یکی دیگر از کاربردی ترین لوازم شف شربت است که برای شربت مورد استفاده قرار میگیرد و وسط آن مخزن یخ وجود دارد که داخل آن را یخ پر میکنند و این باعث میشود شربت طی مراسم خنک بماند و به راحتی در دسترس باشد  

جستجوی دقیق تر

ظروف, لوازم, تشریفات, مجالس, کرایه, میز, صندلی, مبل, لمسه,