تشریفات مجالس > جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

بعد از پایان مراسم و جشن عروسی یا عقد زمانی کهعروس و داماد فیلم و عکس های آن روزهای به یادماندنی را با هم مرور می کنند بیشترین تصویری که از کنار هم بودنشان دیده می شود در جایگاهی است که گوشه ای از تالار ، باغ یا خانه تزیین شده است پس چه بهتر که بهترین چیدمان و ایده های تزیینی را برای هرچه زیباتر شدن این بخش انتخاب و اجرا کنیم. 

چیدمان و تزیین جایگاه عروس داماد در مراسم عقد و عروسی چه در تالار و چه در خانه تصویری خواهد ساخت که تا سالها باقی می ماند.

جایگاه عروس و داماد مدل های مختلفی دارد که که حتی میتوان با تور و گل های رنگی زیبا ، ریسه های چشمک زن وکاناپه ی اصلی لاو ست را با سلیقه در کنار هم می چینیم تا یک تزیین بی نظیر در مراسم عقد و عروسیبرای جایگاه عروس و داماد خلق کنیم.

و یا میتوان اگر در تالار یا باغ بود از جایگاه های مخصوص استفاده کرد که تنوع و مدل های مختلف بسیاری دارد

و میتوان  میز عروس و داماد را با گل  تزئین کرد  که نمونه های انجام شده را میتوان در عکس های قسمت

گل آراییمشاهده بفرمایید

ویا حتی میتوان از پاراوان های لمسه برای پشت جایگاه استفاده کرد و باز هم بالای آن را با گل تزئین کرد و یا از حریرآرایی برای زیبا تر شدن فضای داخلی استفاده نمود

 جایگاه هرچی حرفه ای تر انجام شود و بیشتر به آن اهمیت داده شود خیلی بهتر است چون نقش بسیار مهمی را درعکس وفیلم ایفا میکند و بسیاری از عکس های عروس و داماد در محل جایگاه اختصاصی خودشان است به همین دلیل اکثرا به دنبال حرفه ای ترین جایگاه ها هستند . 


جایگاه, عروس, داماد, تشریفات, مجالس