منو
Your Cart

کندی بار

کندی بار

میز کندی بار

کندی بار همان میزی است که به آن بار تنقلات یا میز تنقلات هم گفته میشودبرای مراسم جشن تولد کندی بار های متنوعی میتوان پیشنهاد نمودکه بستگی به نوع مراسم و سلیقه میزبان و تم جشن تولد متفاوت خواهد بوداصولا میز کندی بار را میز سفید چوبی در نظر میگیرن و وسایل کاپ کیکی را روی آن قرار میدهند که میتوان از ارتفاع بلند و کوتاه آن استفاده کرد.

قبلا تولد ها خیلی ساده برگزار میشد و بخاطر نداشتن فضای مشخص عکس ها بسیار پراکنده بود و رفت و آمد افراد در عکس ای که گرفته میشد مشخص بود و پس از چاپ عکس پشت زمینه خوبی نداشت.

میز کندی بار در تولد های کودکان بسیار کاربردی هست و میتوان تمام وسایل مربوط به پذیرایی آنها را روی میز قرار داد و برای زیبا تر شدن میز از ظرف های کاپ کیکی استفاده کرد که انواع مختلفی دارد پایه دار و بدون پایه و پایه هایی برای کیک که روی آن میتوان کیک را قرار داد تا کیک از سطح میز بالا بیاید و جلوه خاصی به میز بدهد.

کاپ کیک ها را میتوان مناسب با تم تولد سفارش داد که بسیار جذاب و زیبا برای کودکان و مهمانان است و طرفداران بسیاری دراد و آنهارا داخل ظروف کاپ کیکی قرار داد.

و از ظروف کاپ کیکی استوانه ای برای پاپ کورن یا اسمارتیز و یا پاستیل میتوان استفاده کرد البته هرکس طبق سلیقه خود میتوانند ظروف را دیزاین کننداین مدل دیزاین خیلی زیبا و پیشرفته تر ازتولد های قدیمی است و مکانی مشخص میشود و همه ی افرادبرای گرفتن عکس پشت آن میز قرار میگیرند و میتوان با نصب بنری مخصوص با تم تولد پشت جایگاه را دیزاین کرد.

خدمات مجالس تفرشی آماده هر گونه خدمت در زمینه کرایه صندلی، اجاره صندلی، کرایه میز و صندلی و ظروف کرایه در شهر تهران می باشد. برای اطلاع از قیمت کرایه صندلی با ما تماس بگیرید