منو
Your Cart

بوفه ذرت مکزیکی

بوفه ذرت مکزیکییکی از خدمات دیگر دیگر که میتوان استفاده کرد و بسیار پرکاربرد است بوفه ذرت مکزیکی است که کاملا مخاطبین زیادی دارد و حتی در عروسی هایی که در باغ ها برگزار میشود در کنار قهوه خانه سنتی میتوان آن را تعبیه کرد و این امر باعث میشود مهمانی برای تمام رنج سنی جذاب و خوب باشد
ذرت مکزیکی یکی از تنقلات و خوردنی های خوبی به شمار می آید که چندسالی است که وارد ایران شده
و مردم مهمان‌نواز ما از این مهمان مکزیکی به خوبی استقبال کرده‌اند.
خواص و مضرات ذرت مکزیکیممکن است نظر شما را به طور کامل در مورد روش مصرف ذرت که منبع غنی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است تغییر دهد. در این بخش از خواهید خواند که این دانه  ی غنی از مواد معدنی و ویتامین ها اگر به درستی مصرف نشود چه عواقبی به همراه خواهد داشت.

ذرت سرشار از ویتامین های گروه C، B، A و املاح معدنی کلسیم، پتاسیم، فسفر و آهن است و قسمت اعظم آن را مواد نشاسته ای تشکیل می دهد. این ماده غذایی همچنین دارای مواد آنتی اکسیدان (ضدسرطان) و فیبر غذایی بوده، در پیشگیری از بیماری های غیرواگیر مثل دیابت، بیماری های قلبی - عروقی و بیماری های گوارشی مثل  یبوست بسیار مناسب است.
 ذرت مکزیکی حتی برای افراد سالم نیز مناسب نیست

نوعی از ذرت رواج یافته، ذرت مکزیکی است که به عنوان میان وعده مصرف می شودذرت مکزیکی با اضافه کردن کره، نمک، سس های پرچرب و در مواردی افزودن کالباس و برخی افزودنی های دیگر که به دلیل بهترکردن طعم و مزه ذرت مکزیکی است، سبب افزایش کالری آن می شود. این ترکیب غذایی بسیار پرکالری، چرب، شور و تند شده و مصرف آن برای بیماران قلبی- عروقی و مبتلایان به فشار و چربی خونو افراد دارای اضافه وزن بسیار مضر و خطرناک است.
اگر ذرت مکزیکی بدون نمک تهیه شده و به جای کره و روغن جامد به آن مقدار کمی روغن مایع افزوده شود و از سس های چرب نیز استفاده نشود یک میان وعده مناسب است و چنانچه به شکل صحیح تهیه و مصرف شود، می تواند جای مواد غذاییمضر مانند چیپس و پفک را نیز بگیرد. البته مصرف زیاد آن نیز می تواند مضر باشد، ولی مصرف کافی و بهداشتی می تواند این ماده غذایی را به یک میان وعده خوب تبدیل کند.